ТВ Бағдарлама

16.10
17.10
18.10
19.10
20.10
21.10
22.10
07:00 ПРОФИЛАКТИКА ДО 17.00
17:00 «РЕВЮ» (каз.)
17:20 «Тек күлкі үшін» (каз.)
18:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз)
18:30 «Жолдағы қақтығыстар» (каз.)
19:50 Сериал «УНИВЕР» (Новый сезон)
20:30 «ЭКСТРАСЕНСЫ ВЕДУТ РАССЛЕДОВАНИЕ»
22:20 «Жолдағы қақтығыстар» (каз.)
23:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
23:20 «Тек күлкі үшін» (каз.)
00:00 «У ХОЛМОВ ЕСТЬ ГЛАЗА» (фильм ужасов)
01:35 Сериал «НЕЗЛОБ»
02:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:05 Мультхикая «Том мен Джерри» (каз.)
07:25 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)
07:45 Телехикая «Кішкентай келін» (каз. с рус. субтитрами)
08:35 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
08:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
09:10 «РЕВЮ» (каз.)
09:30 Сериал «ПАТРУЛЬ 2»
10:05 Сериал «УНИВЕР» (Новый сезон)
10:40 «ЭКСТРАСЕНСЫ ВЕДУТ РАССЛЕДОВАНИЕ»
12:20 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
13:20 «РЕВЮ» (рус.)
13:40 Мультсериал «НОВАТОРЫ»
13:55 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»
14:20 Мультсериал «МУТАНТЫ ЧЕРЕПАШКИ НИНДЗЯ»
14:45 Мультхикая «Том мен Джерри» (каз.)
15:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
15:35 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз)
16:00 «РЕВЮ» (каз.)
16:20 «Мистикалық оқиғалар.Тағдыр белгісі» (каз. 7 сезон)
17:20 «Тек күлкі үшін» (каз.)
18:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз)
18:30 «Жолдағы қақтығыстар» (каз.)
19:10 «РЕВЮ» (каз.)
19:30 «РЕВЮ» (рус.)
19:50 Сериал «УНИВЕР» (Новый сезон)
20:30 «ЭКСТРАСЕНСЫ ВЕДУТ РАССЛЕДОВАНИЕ»
22:20 «Жолдағы қақтығыстар» (каз.)
23:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
23:20 «Тек күлкі үшін» (каз.)
00:00 «СКОРОСТЬ 2: КОНТРОЛЬ НАД КРУИЗОМ» (боевик, Сандра Буллок, Джейсон Патрик)
01:55 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
02:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
02:30 Көркем - фильм «Уолл-Стриттың қасқыры» (каз. 2 ч.)
07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:05 Мультхикая «Том мен Джерри» (каз.)
07:25 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)
07:45 Телехикая «Кішкентай келін» (каз. с рус. субтитрами)
08:35 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
08:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
09:10 «РЕВЮ» (каз.)
09:30 Сериал «ПАТРУЛЬ 2»
10:05 Сериал «УНИВЕР» (Новый сезон)
10:40 «ЭКСТРАСЕНСЫ ВЕДУТ РАССЛЕДОВАНИЕ»
12:20 «ГДЕ ЛОГИКА?»
13:20 «РЕВЮ» (рус.)
13:40 Мультсериал «НОВАТОРЫ»
13:55 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»
14:20 Мультсериал «МУТАНТЫ ЧЕРЕПАШКИ НИНДЗЯ»
14:45 Мультхикая «Том мен Джерри» (каз.)
15:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
15:35 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз)
16:00 «РЕВЮ» (каз.)
16:20 «Мистикалық оқиғалар.Тағдыр белгісі» (каз. 7 сезон)
17:20 «Тек күлкі үшін» (каз.)
18:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз)
18:30 «Жолдағы қақтығыстар» (каз.)
19:10 «РЕВЮ» (каз.)
19:30 «РЕВЮ» (рус.)
19:50 Сериал «УНИВЕР» (Новый сезон)
20:30 «ЭКСТРАСЕНСЫ ВЕДУТ РАССЛЕДОВАНИЕ»
22:20 «Жолдағы қақтығыстар» (каз.)
23:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
23:20 «Тек күлкі үшін» (каз.)
00:00 «ПОВОРОТ НЕ ТУДА 2: ТУПИК» ( фильм ужасов)
01:30 Сериал «НЕЗЛОБ»
01:55 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
02:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
02:30 Көркем - фильм «Тылсым дүниеге толы үй» (каз.)
07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:05 Мультхикая «Том мен Джерри» (каз.)
07:25 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)
07:45 Телехикая «Кішкентай келін» (каз. с рус. субтитрами)
08:35 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
08:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
09:10 «РЕВЮ» (каз.)
09:30 Сериал «ПАТРУЛЬ 2»
10:05 Сериал «УНИВЕР» (новый сезон)
10:40 «ЭКСТРАСЕНСЫ ВЕДУТ РАССЛЕДОВАНИЕ»
12:20 «ГДЕ ЛОГИКА?»
13:20 «РЕВЮ» (рус.)
13:40 Мультсериал «НОВАТОРЫ»
13:55 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»
14:20 Мультсериал «МУТАНТЫ ЧЕРЕПАШКИ НИНДЗЯ»
14:45 Мультхикая «Том мен Джерри» (каз.)
15:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
15:35 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз)
16:00 «РЕВЮ» (каз.)
16:20 «Мистикалық оқиғалар.Тағдыр белгісі» (каз. 7 сезон)
17:20 «Тек күлкі үшін» (каз.)
18:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз)
18:30 «Жолдағы қақтығыстар» (каз.)
19:10 «РЕВЮ» (каз.)
19:30 «РЕВЮ» (рус.)
19:50 Сериал «УНИВЕР» (Новый сезон)
20:30 «ЭКСТРАСЕНСЫ ВЕДУТ РАССЛЕДОВАНИЕ»
22:20 «Жолдағы қақтығыстар» (каз.)
23:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
23:20 «Тек күлкі үшін» (каз.)
00:00 «НОЧЬ СТРАХА 2: СВЕЖАЯ КРОВЬ» (триллер)
01:35 Сериал «НЕЗЛОБ»
02:00 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
02:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
02:30 Көркем - фильм «Тылсым дүниеге толы үй 2» (каз.)
07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:05 Мультхикая «Том мен Джерри» (каз.)
07:25 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)
07:45 Телехикая «Кішкентай келін» (каз. с рус. субтитрами)
08:35 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
08:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
09:10 «РЕВЮ» (каз.)
09:30 Сериал «ПАТРУЛЬ 2» (3 серии)
11:40 Сериал «УНИВЕР» (Новый сезон)
12:10 «ПОБЕГ ИЗ КУРЯТНИКА» (анимационный фильм )
13:50 «РЕВЮ» (рус.)
14:10 Мультсериал «НОВАТОРЫ»
14:20 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»
14:45 Мультхикая «Том мен Джерри» (каз.)
15:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
15:35 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз)
16:00 «РЕВЮ» (каз.)
16:20 «Мистикалық оқиғалар.Тағдыр белгісі» (каз. 7 сезон)
17:20 «Тек күлкі үшін» (каз.)
18:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз)
18:30 «Жолдағы қақтығыстар» (каз.)
19:10 «РЕВЮ» (каз.)
19:30 «РЕВЮ» (рус.)
19:50 Сериал «УНИВЕР» (Новый сезон)
20:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
21:40 «COMEDY CLUB»
22:20 «Жолдағы қақтығыстар» (каз.)
23:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
23:20 «Тек күлкі үшін» (каз.)
00:00 «СЛЕДОПЫТ» (исторический боевик, Карл Урбан )
01:30 Сериал «НЕЗЛОБ»
01:55 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
02:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
02:20 Көркем - фильм «Қанды кітап» (каз.)
07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:05 Көркем - фильм «Санақ жыл» (каз.)
08:40 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
09:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
09:30 «НИКО: ПУТЬ К ЗВЕЗДАМ» (анимационный фильм )
11:00 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»
11:30 «МАША И МЕДВЕДЬ» (мультсериал)
12:00 Мультхикая «Том мен Джерри» (каз.)
12:30 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Булдір-күлдір» (каз.)
13:00 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
14:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
14:20 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
15:00 «КУНГ-ФУ ПАНДА» (мультсериал)
15:30 «КНИГА ЖИЗНИ» (анимационный фильм)
17:20 «PRO - КИНО»
17:30 «ВПЕРЕД И С ПЕСНЕЙ!»
18:00 Көркем - фильм «Ninety one» (каз.)
20:20 «Тек күлкі үшін» (каз.)
20:40 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ» (каз.)
21:00 «БРОСОК КОБРЫ» (фантастический боевик, Ченнинг Татум )
00:00 «ДЖЕК РИЧЕР: НИКОГДА НЕ ВОЗВРАЩАЙСЯ» (детективный триллер, Том Круз)
02:00 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
02:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
02:30 Көркем - фильм «Шыбын 2» (каз.)
07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:05 Көркем - фильм «Жиырма бес сайыс» (каз.)
08:40 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
09:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
09:30 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»
09:55 «МАША И МЕДВЕДЬ» (мультсериал)
10:20 «КНИГА ЖИЗНИ» (анимационный фильм)
12:00 «БРОСОК КОБРЫ» (фантастический боевик, Ченнинг Татум )
14:50 «PRO - КИНО»
15:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
15:20 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
16:20 Көркем - фильм «Ninety one» (каз.)
18:40 Телехикая «Сүр бойдақ» (каз.)
20:40 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ» (каз.)
21:00 «МИСС КОНГЕНИАЛЬНОСТЬ 2: ПРЕКРАСНА И ОПАСНА» (комедийный боевик, Сандра Буллок)
23:50 «РОЗОВАЯ ПАНТЕРА 2» (комедийный боевик, Жан Рено, Стив Мартин)
01:20 «ЛУЗЕРЫ». Живой концерт
02:00 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
02:20 Көркем - фильм «Көшенің каролдері 2» (каз.)