ТВ Бағдарлама

15.04
16.04
17.04
18.04
19.04
20.04
21.04
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
07:35 «INSTA LIKE»
08:00 «Қызық Live»
08:40 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:30 «КУНГ-ФУ ПАНДА:УДИВИТЕЛЬНЫЕ ЛЕГЕНДЫ»
10:00 «ОСОБЕННОСТИ НАЦИОНАЛЬНОЙ РАБОТЫ»
11:00 ШОУ «УРАЛЬСКИЕ ПЕЛЬМЕНИ»
12:00 «БІР БОЛАЙЫҚ»
16:00 Телехикая «Түнде атылған оқ»
17:00 Телехикая «Ауылдастар»
17:35 «РЕВЮ NEWS»
17:50 ШОУ «УРАЛЬСКИЕ ПЕЛЬМЕНИ»
19:30 ШОУ «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
20:30 «ПОЕЗД НА ПАРИЖ»
22:20 «БЕЗУМНЫЙ КУШ»
00:45 «РЕВЮ NEWS»
01:00 Телехикая «Түнде атылған оқ»
01:40 «Қызық Live»
02:20 «ОПМАЙ,ОПМАЙ»
03:40 «INSTA TV»
04:00 – 05.00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
07:35 «INSTA LIKE»
08:00 «Қызық Live»
08:40 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:30 «КУНГ-ФУ ПАНДА:УДИВИТЕЛЬНЫЕ ЛЕГЕНДЫ»
10:00 «ОСОБЕННОСТИ НАЦИОНАЛЬНОЙ РАБОТЫ»
11:00 ШОУ «УРАЛЬСКИЕ ПЕЛЬМЕНИ»
12:00 «БІР БОЛАЙЫҚ»
16:00 Телехикая «Түнде атылған оқ»
17:00 Телехикая «Ауылдастар»
17:35 «РЕВЮ NEWS»
17:50 ШОУ «УРАЛЬСКИЕ ПЕЛЬМЕНИ»
19:30 ШОУ «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
20:30 «ФОКУС»
22:30 «ИЗБАВИ НАС ОТ ЛУКАВОГО»
01:10 «РЕВЮ NEWS»
01:25 Телехикая «Түнде атылған оқ»
01:30 «Қызық Live»
02:10 – 03.00 «ОПМАЙ,ОПМАЙ»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 Әзіл - күлкі  бағдарламасы «Екі езу»
07:35 «INSTA  LIKE»
08:00 «Қызық  Live»
08:40 Әзіл - күлкі  бағдарламасы «Екі езу»
09:30 «КУНГ-ФУ ПАНДА:УДИВИТЕЛЬНЫЕ ЛЕГЕНДЫ»
10:00 «ОСОБЕННОСТИ НАЦИОНАЛЬНОЙ РАБОТЫ»
11:00 ШОУ «УРАЛЬСКИЕ ПЕЛЬМЕНИ»
12:00 «БІР БОЛАЙЫҚ»
16:00 Телехикая «Түнде  атылған оқ»
17:00 Телехикая «Ауылдастар»
17:35 «РЕВЮ NEWS»
17:50 ШОУ «УРАЛЬСКИЕ ПЕЛЬМЕНИ»
19:30 ШОУ «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
20:30 «НАСЛЕДИЕ»
22:20 «ЖЕСТОКАЯ РАСПЛАТА»
00:50 «РЕВЮ NEWS»
01:05 Телехикая «Түнде атылған оқ»
01:45 «Қызық Live»
02:25 «ОПМАЙ,ОПМАЙ»
03:45 «INSTA TV»
04:00 – 05.00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
07:35 «INSTA LIKE»
08:00 «Қызық Live»
08:40 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:30 «КУНГ-ФУ ПАНДА:УДИВИТЕЛЬНЫЕ ЛЕГЕНДЫ»
10:00 «ОСОБЕННОСТИ НАЦИОНАЛЬНОЙ РАБОТЫ»
11:00 ШОУ «УРАЛЬСКИЕ ПЕЛЬМЕНИ»
12:00 «БІР БОЛАЙЫҚ»
16:00 Телехикая «Түнде атылған оқ»
17:00 Телехикая «Ауылдастар»
17:35 «РЕВЮ NEWS»
17:50 ШОУ «УРАЛЬСКИЕ ПЕЛЬМЕНИ»
19:30 ШОУ «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
20:30 «ПАДЕНИЕ ЗАМКА»
22:20 «ПЕРСПЕКТИВА»
01:00 «РЕВЮ NEWS»
01:15 Телехикая «Түнде атылған оқ»
02:00 «Қызық Live»
02:40 «ОПМАЙ,ОПМАЙ»
03:20 «INSTA TV»
04:00 – 05.00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
07:35 «INSTA LIKE»
08:00 «Қызық Live»
08:40 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:30 «КУНГ-ФУ ПАНДА:УДИВИТЕЛЬНЫЕ ЛЕГЕНДЫ»
10:00 «ОСОБЕННОСТИ НАЦИОНАЛЬНОЙ РАБОТЫ»
11:00 ШОУ «УРАЛЬСКИЕ ПЕЛЬМЕНИ»
12:00 «БІР БОЛАЙЫҚ»
16:00 Телехикая «Ауылдастар»
16:30 «INSTA TV»
16:45 «Қызық Live»
17:35 «OZMZ ғой»
18:00 «Ұ- NIGHT SHOW»
19:00 ШОУ «УРАЛЬСКИЕ ПЕЛЬМЕНИ»
19:30 ШОУ «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
20:30 «КАПКАН»
22:10 «ДРАКА В БЛОКЕ 99»
01:00 «СМЕРТЕЛЬНЫЙ КВЕСТ»
02:20 «OZMZ ғой»
02:40 «Қызық Live»
03:20 «ОПМАЙ,ОПМАЙ»
04:40 – 05.00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
07:40 Телехикая «Қағаз кеме»
08:30 «INSTA LIKE»
08:55 «ЛЮК – ПУТЕШЕСТВЕННИК ВО ВРЕМЕНИ»
10:00 «РАСЩЕПЛЕНИЕ АДАМА»
12:00 «БІР БОЛАЙЫҚ»
15:00 «МАДАГАСКАР»
16:40 «ТРАНСФОРМЕРЫ 3:ТЁМНАЯ СТОРОНА ЛУНЫ»
20:00 «ТЁМНЫЙ РЫЦАРЬ»
22:40 «ПАДЕНИЕ ЛОНДОНА»
01:00 «ПОРОК НА ЭКСПОРТ»
02:40 Телехикая «Қағаз кеме»
03:30 – 05.00 «TABOO»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
07:40 Телехикая «Қағаз кеме»
08:30 «INSTA LIKE»
08:55 «АКАДЕМИЯ СВЕРХЬЕСТЕСТВЕННОГО»
09:20 «ОБЛАЧНО, ВОЗМОЖНЫ ОСАДКИ В ВИДЕ ФРИКАДЕЛЕК 2»
11:20 «МАДАГАСКАР»
13:00 «ТРАНСФОРМЕРЫ 3:ТЁМНАЯ СТОРОНА ЛУНЫ»
16:20 «ТЁМНЫЙ РЫЦАРЬ»
19:30 «ПАДЕНИЕ ЛОНДОНА»
21:20 «Я - ЛЕГЕНДА»
23:20 «ПОДМЕНА»
02:10 «Қызық Live»
02:50 Телехикая «Қағаз кеме»
03:30 – 05.00 «TABOO»