ТВ программа

18.09
19.09
20.09
21.09
22.09
23.09
24.09
07:05 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)
07:25 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)
07:45 Телехикая «Кішкентай келін» (каз. с рус. субтитрами)
08:35 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
08:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
09:30 Сериал «МЕТОД «ОРЫСТАР» (каз.рус.)
10:00 Сериал «АДАПТАЦИЯ»
10:40 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
11:40 «COMEDY WOMAN»
13:20 Сериал «ВСЕ ТИП-ТОП, ИЛИ ЖИЗНЬ НА ПАЛУБЕ»
14:05 Мультсериал «БЕН 10»
14:30 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)
15:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
15:35 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз)
16:00 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
16:20 «Мистикалық оқиғалар.Тағдыр белгісі» (каз. 7 сезон)
17:20 «Жолдағы қақтығыстар» (каз.)
17:50 «Тек күлкі үшін» (каз.)
18:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз)
18:30 Сериал «МЕТОД «ОРЫСТАР» (каз.рус.)
19:10 «РЕВЮ» (каз.)
19:30 «РЕВЮ» (рус.)
19:50 Сериал «АДАПТАЦИЯ»
20:30 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (17 сезон)
22:20 «Жолдағы қақтығыстар» (каз.)
23:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
23:20 «Тек күлкі үшін» (каз.)
00:00 «КРЕПКИЙ ОРЕШЕК 3: ВОЗМЕЗДИЕ» (боевик, Брюс Уиллис)
02:00 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
02:30 Көркем - фильм «Уолл-Стриттың қасқыры» (каз. 1ч.)
07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:05 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)
07:25 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)
07:45 Телехикая «Кішкентай келін» (каз. с рус. субтитрами)
08:35 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
08:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
09:10 «РЕВЮ» (каз.)
09:30 Сериал «МЕТОД «ОРЫСТАР» (каз.рус.)
10:00 Сериал «АДАПТАЦИЯ»
10:40 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (17 сезон)
12:20 «ГДЕ ЛОГИКА ?»
13:20 «РЕВЮ» (рус.)
13:40 Сериал «ВСЕ ТИП-ТОП, ИЛИ ЖИЗНЬ НА ПАЛУБЕ»
14:05 Мультсериал «БЕН 10»
14:30 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)
15:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
15:35 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз)
16:00 «РЕВЮ» (каз.)
16:20 «Мистикалық оқиғалар.Тағдыр белгісі» (каз. 7 сезон)
17:20 «Тек күлкі үшін» (каз.)
18:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз)
18:30 Сериал «МЕТОД «ОРЫСТАР» (каз.рус.)
19:10 «РЕВЮ» (каз.)
19:30 «РЕВЮ» (рус.)
19:50 Сериал «АДАПТАЦИЯ»
20:30 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (17 сезон)
22:20 «Жолдағы қақтығыстар» (каз.)
23:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
23:20 «Тек күлкі үшін» (каз.)
00:00 «ХИЩНИК» (фантастический боевик, Арнольд Шварценеггер)
01:40 Сериал «НЕЗЛОБ»
02:00 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
02:30 Көркем - фильм «Уолл-Стриттың қасқыры» (каз. 2ч.)
07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:05 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)
07:25 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)
07:45 Телехикая «Кішкентай келін» (каз. с рус. субтитрами)
08:35 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
08:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
09:10 «РЕВЮ» (каз.)
09:30 Сериал «МЕТОД «ОРЫСТАР» (каз.рус.)
10:00 Сериал «АДАПТАЦИЯ»
10:40 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (17 сезон)
12:20 «ГДЕ ЛОГИКА ?»
13:20 «РЕВЮ» (рус.)
13:40 Сериал «ВСЕ ТИП-ТОП, ИЛИ ЖИЗНЬ НА ПАЛУБЕ»
14:05 Мультсериал «БЕН 10»
14:30 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)
15:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
15:35 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз)
16:00 «РЕВЮ» (каз.)
16:20 «Мистикалық оқиғалар.Тағдыр белгісі» (каз. 7 сезон)
17:20 «Тек күлкі үшін» (каз.)
18:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз)
18:30 Сериал «МЕТОД «ОРЫСТАР» (каз.рус.)
19:10 «РЕВЮ» (каз.)
19:30 «РЕВЮ» (рус.)
19:50 Сериал «АДАПТАЦИЯ»
20:30 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (17 сезон)
22:20 «Жолдағы қақтығыстар» (каз.)
23:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
23:20 «Тек күлкі үшін» (каз.)
00:00 «ХИЩНИК 2» (фантастический боевик, Денни Гловер)
01:40 Сериал «НЕЗЛОБ»
02:00 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
02:30 Көркем - фильм «Экстрасенс» (каз.)
07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:05 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)
07:25 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)
07:45 Телехикая «Кішкентай келін» (каз. с рус. субтитрами)
08:35 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
08:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
09:10 «РЕВЮ» (каз.)
09:30 Сериал «МЕТОД «ОРЫСТАР» (каз.рус.)
10:00 Сериал «АДАПТАЦИЯ»
10:40 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (17 сезон)
12:20 «ГДЕ ЛОГИКА ?»
13:20 «РЕВЮ» (рус.)
13:40 Сериал «ВСЕ ТИП-ТОП, ИЛИ ЖИЗНЬ НА ПАЛУБЕ»
14:05 Мультсериал «БЕН 10»
14:30 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)
15:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
15:35 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз)
16:00 «РЕВЮ» (каз.)
16:20 «Мистикалық оқиғалар.Тағдыр белгісі» (каз. 7 сезон)
17:20 «Тек күлкі үшін» (каз.)
18:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз)
18:30 Сериал «МЕТОД «ОРЫСТАР» (каз.рус.)
19:10 «РЕВЮ» (каз.)
19:30 «РЕВЮ» (рус.)
19:50 Сериал «АДАПТАЦИЯ»
20:30 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (17 сезон)
22:20 «Жолдағы қақтығыстар» (каз.)
23:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
23:20 «Тек күлкі үшін» (каз.)
00:00 «ХИЩНИК 2» (фантастический боевик, Денни Гловер)
01:40 Сериал «НЕЗЛОБ»
02:00 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
02:30 Көркем - фильм «Экстрасенс» (каз.)
07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:05 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)
07:25 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)
07:45 Телехикая «Кішкентай келін» (каз. с рус. субтитрами)
08:35 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
08:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
09:10 «РЕВЮ» (каз.)
09:30 Сериал «МЕТОД «ОРЫСТАР» (каз.рус.)
10:00 Сериал «АДАПТАЦИЯ»
10:40 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (17 сезон)
12:20 «ГДЕ ЛОГИКА ?»
13:20 «РЕВЮ» (рус.)
13:40 Сериал «ВСЕ ТИП-ТОП, ИЛИ ЖИЗНЬ НА ПАЛУБЕ»
14:05 Мультсериал «МУТАНТЫ ЧЕРЕПАШКИ НИНДЗЯ»
14:30 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)
15:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
15:35 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз)
16:00 «РЕВЮ» (каз.)
16:20 «Мистикалық оқиғалар.Тағдыр белгісі» (каз. 7 сезон)
17:20 «Тек күлкі үшін» (каз.)
18:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз)
18:30 Сериал «МЕТОД «ОРЫСТАР» (каз.рус.)
19:10 «РЕВЮ» (каз.)
19:30 «РЕВЮ» (рус.)
19:50 Сериал « АДАПТАЦИЯ»
20:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
21:40 «ВПЕРЕД И С ПЕСНЕЙ!»
22:20 «Жолдағы қақтығыстар» (каз.)
23:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
23:20 «Тек күлкі үшін» (каз.)
00:00 «ЧУЖОЙ ПРОТИВ ХИЩНИКА» (фантастический боевик)
01:25 «COMEDY CLUB»
02:00 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
02:20 Көркем - фильм «Қараңғыдан қорықпа» (каз.)
07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:05 Көркем - фильм «Тылсым дүниеге толы үй» (каз.)
08:40 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
09:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
09:30 «ДОЛИНА ПАПОРОТНИКОВ: ПОСЛЕДНИЙ ТРОПИЧЕСКИЙ ЛЕС» (анимационный фильм)
11:00 «ПЕРВЫЙ ПОЛЕТ», «ИСТОРИЯ С БУМЕРАНГОМ», «НОЧЬ ЖИВЫХ МОРКОВОК» (мультфильмы)
11:30 «МАША И МЕДВЕДЬ» (мультсериал)
12:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)
12:40 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
13:00 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
14:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Қазақпыз ғой» (каз.)
14:20 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
15:00 «МАША И МЕДВЕДЬ» (мультсериал)
15:10 «ТАЧКИ» (анимационный фильм)
17:20 «PRO - КИНО»
17:30 «ВПЕРЕД И С ПЕСНЕЙ!»
18:00 Телехикая «Жібек» (каз.)
20:00 «Тек күлкі үшін» (каз.)
20:40 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ» (каз.)
21:00 «МСТИТЕЛИ: ЭРА АЛЬТРОНА» (фантастический боевик, Роберт Дауни мл., Крис Хемсворт, Крис Эванс)
00:10 «ЧУЖИЕ ПРОТИВ ХИЩНИКА 2: РЕКВИЕМ» (фантастический боевик)
01:40 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
02:20 Көркем - фильм «Қанды кітап» (каз.)
07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:05 Көркем - фильм «Тылсым дүниеге толы үй 2» (каз.)
08:40 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
09:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
09:30 «ТАЧКИ» (анимационный фильм)
11:50 «МСТИТЕЛИ: ЭРА АЛЬТРОНА» (фантастический боевик, Роберт Дауни мл., Крис Хемсворт, Крис Эванс)
14:50 «PRO - КИНО»
15:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
15:20 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
16:20 «Жолдағы қақтығыстар» (каз.)
17:00 «Тематик -шоу» (каз.)
18:00 «Тек күлкі үшін» (каз.)
18:20 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
18:40 Телехикая «Жібек» (каз.)
20:40 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ» (каз.)
21:00 «ЛАРА КРОФТ 2: КОЛЫБЕЛЬ ЖИЗНИ» (фантастический боевик, Анджелина Джоли, Джерард Батлер)
00:00 «ЧУЖОЙ 3» (фантастический триллер, Сигурни Уивер)
01:50 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
02:20 Көркем - фильм «Суррогат» (каз.)