ТВ программа

14.10
15.10
16.10
17.10
18.10
19.10
20.10
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
08:00 «Күлкі базар»
08:30 «Жұлдыздар шеруі»
09:05 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:30 «БЕН 10»
09:40 «ЦАРЬ СКОРПИОНОВ»
11:30 «НАЧАЛО»
15:00 «ҚАЛАУЛЫМ СЕН»
18:00 «РЕВЮ»
18:30 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
19:00 Телехикая «Ауылдастар 4»
19:30 Сериал «ПАТРУЛЬ»
20:05 «ПРОРОК»
22:05 «КОМАТОЗНИКИ»
00:20 Телехикая «Ауылдастар 4»
01:00 «РЕВЮ»
01:30 «Күлкі базар»
02:20 «ҚАЛАУЛЫМ СЕН»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 «Көңілді жануарлар»
07:40 «Жұлдыздар шеруі»
08:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
08:35 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:00 «РЕВЮ» (каз.)
09:30 «ТОМ И ДЖЕРРИ»
09:55 Сериал «ПАТРУЛЬ»
10:35 «COMEDY WOMAN»
11:35 «ГДЕ ЛОГИКА?»
12:45 «ПРОРОК»
15:00 «ҚАЛАУЛЫМ СЕН»
18:00 «РЕВЮ» (каз.)
18:30 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
19:00 Телехикая «Ауылдастар 4»
19:30 Сериал «ПАТРУЛЬ»
20:05 «ГОРДОСТЬ И ПРЕДУБЕЖДЕНИЕ И ЗОМБИ»
22:10 «ПРИЗРАКИ»
00:00 Телехикая «Ауылдастар 4»
00:40 «РЕВЮ» (каз.)
01:10 «Жұлдыздар шеруі»
02:10 «Күлкі базар»
16:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
17:00 «ҚАЛАУЛЫМ СЕН»
18:00 «РЕВЮ»
18:30 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
19:00 Телехикая «Ауылдастар 4»
19:30 Сериал «ПАТРУЛЬ»
20:05 «ТОЧКА ОБСТРЕЛА»
22:00 «НЕ ОСТАВЛЯЮЩИЙ СЛЕДА»
00:00 Телехикая «Ауылдастар 4»
00:40 «РЕВЮ» (каз.)
01:10 «ҚАЛАУЛЫМ СЕН»
02:40 «Күлкі базар»
03:10 Көркем – фильм «Олар келген күн»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 «Көңілді жануарлар»
07:40 «Жұлдыздар шеруі»
08:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
08:35 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:00 «РЕВЮ»
09:30 «ТОМ И ДЖЕРРИ»
09:50 Сериал «ПАТРУЛЬ»
10:30 «COMEDY WOMAN»
11:30 «ГДЕ ЛОГИКА?»
12:40 «ТОЧКА ОБСТРЕЛА»
15:00 «ҚАЛАУЛЫМ СЕН»
18:00 «РЕВЮ»
18:30 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
19:00 Телехикая «Ауылдастар 4»
19:30 Сериал «ПАТРУЛЬ»
20:05 «ОХРАННИК»
22:00 «ВОСКРЕШАЯ МЕРТВЕЦОВ»
00:20 Телехикая «Ауылдастар 4»
01:00 «РЕВЮ»
01:30 «Күлкі базар»
02:20 «ҚАЛАУЛЫМ СЕН»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 «Көңілді жануарлар»
07:40 «Жұлдыздар шеруі»
08:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
08:35 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:00 «РЕВЮ»
09:30 «ТОМ И ДЖЕРРИ», «БЕН 10»
10:00 Сериал «ПАТРУЛЬ»
10:40 «COMEDY WOMAN»
11:40 «ГДЕ ЛОГИКА?»
12:50 «ОХРАННИК»
15:00 «ҚАЛАУЛЫМ СЕН»
18:00 «ЖаңаLIKE show» с А. Данченко
19:10 «ДЕТИ ШПИОНОВ 4: АРМАГЕДДОН»
21:00 «ДОМ БОЛЬШОЙ МАМОЧКИ 2»
23:00 «ФОРМА ВОДЫ»
02:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
02:20 «ҚАЛАУЛЫМ СЕН»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Бүлдір-күлдір»
07:30 «Жұлдыздар шеруі»
08:20 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
08:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
09:20 «ДЕТИ ШПИОНОВ 4: АРМАГЕДДОН»
11:00 «ДОМ БОЛЬШОЙ МАМОЧКИ 2»
13:10 «БУНТ УШАСТЫХ»
14:45 «PRO - КИНО»
15:00 «Талантым тағдырым»
16:20 «Vine Time»
16:50 «ЖаңаLIKE show» с А. Данченко
18:10 "ОПМАЙ,ОПМАЙ"
19:00 «АГЕНТ ДЖОННИ ИНГЛИШ: ПЕРЕЗАГРУЗКА»
21:00 «ДРАКУЛА»
22:50 «ЖИВОЕ»
01:20 «ҚЫЗЫҚ TIMES»
02:35 «Талантым тағдырым»
04:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
04:30 «Күлкі базар»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Бүлдір-күлдір»
07:30 «Жұлдыздар шеруі»
08:30 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
09:30 «АГЕНТ ДЖОННИ ИНГЛИШ: ПЕРЕЗАГРУЗКА»
11:20 «БУНТ УШАСТЫХ»
12:50 «ДРАКУЛА»
14:45 «PRO - КИНО»
15:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
15:50 «Көңілді жануарлар»
16:40 «Vine Time»
17:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
17:20 "ОПМАЙ,ОПМАЙ"
18:10 "Жұлдызды Weekend"
19:00 «ПУТЕШЕСТВИЕ К ЦЕНТРУ ЗЕМЛИ»
20:50 «ПО СООБРАЖЕНИЯМ СОВЕСТИ»
23:50 «ҚЫЗЫҚ TIMES»
01:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
02:10 «Жұлдыздар шеруі»
03:10 «Күлкі базар»
04:20 «Тематик-шоу»