ТВ программа

16.04
17.04
18.04
19.04
20.04
21.04
22.04
07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:05 Мультхикая «Том мен Джерри» (каз.)
07:20 «Мистикалық оқиғалар.Тағдыр белгісі» (каз. 7 сезон)
08:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ» (каз.)
09:10 «РЕВЮ» (каз.)
09:30 Сериал «ОСТРОВ»
10:00 Сериал «УНИВЕР»
10:35 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (18 сезон)
12:10 «РЕВЮ» (рус.)
12:30 «ДЖОН КАРТЕР» (фантастический боевик, Тейлор Китч)
14:50 Мультхикая «Том мен Джерри» (каз.)
15:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
15:35 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір» (каз)
16:00 «РЕВЮ» (каз.)
16:20 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)
17:10 «Тек күлкі үшін» (каз.)
17:55 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ» (каз.)
18:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз)
18:40 Телехикая «Ауылдастар» (каз.)
19:10 «РЕВЮ» (каз.)
19:30 «РЕВЮ» (рус.)
19:50 Сериал «УНИВЕР»
20:30 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (18 сезон)
22:00 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
22:20 Телехикая «Ауылдастар» (каз.)
23:00 «Тек күлкі үшін» (каз.)
23:30 «Жолдағы қақтығыстар» (каз.)
00:00 «СЕМЬ» (триллер, Брэд Питт, Морган Фриман)
02:00 «Абайлаңыз, гипноз» (каз.)
02:30 Көркем - фильм «Кітап ұрлаушы» (каз
07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:05 Мультхикая «Том мен Джерри» (каз.)
07:20 «Мистикалық оқиғалар.Тағдыр белгісі» (каз. 7 сезон)
08:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ» (каз.)
09:10 «РЕВЮ» (каз.)
09:30 Сериал «ОСТРОВ»
10:00 Сериал «УНИВЕР»
10:35 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (18 сезон)
12:10 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
13:00 «РЕВЮ» (рус.)
13:25 «ГУБКА БОБ КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ» (мультсериал)
13:50 «АВАТАР» (мультсериал)
14:15 «СОЮЗМУЛЬТФИЛЬМ»
14:45 Мультхикая «Том мен Джерри» (каз.)
15:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
15:35 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір» (каз)
16:00 «РЕВЮ» (каз.)
16:20 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)
17:10 «Тек күлкі үшін» (каз.)
17:55 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ» (каз.)
18:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз)
18:40 Телехикая «Ауылдастар» (каз.)
19:10 «РЕВЮ» (каз.)
19:30 «РЕВЮ» (рус.)
19:50 Сериал «УНИВЕР»
20:30 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (18 сезон)
22:00 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
22:20 Телехикая «Ауылдастар» (каз.)
23:00 «Тек күлкі үшін» (каз.)
23:30 «Жолдағы қақтығыстар» (каз.)
00:00 «ТОЛСТЯК ПРОТИВ ВСЕХ» (комедия, Кевин Джеймс)
01:30 Көркем - фильм «Версаче сән үйі» (каз.)
16:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
17:00 «РЕВЮ» (каз.)
17:20 «Тек күлкі үшін» (каз.)
17:55 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ» (каз.)
18:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз)
18:40 Телехикая «Ауылдастар» (каз.)
19:10 «РЕВЮ» (каз.)
19:30 «РЕВЮ» (рус.)
19:50 Сериал «УНИВЕР»
20:30 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (18 сезон)
22:00 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
22:20 Телехикая «Ауылдастар» (каз.)
23:00 «Тек күлкі үшін» (каз.)
23:30 «Жолдағы қақтығыстар» (каз.)
00:00 «НОЧЬ СТРАХА 2» (фильм ужасов, Уилл Пэйн)
01:30 Сериал «БЕДНЫЕ ЛЮДИ»
01:55 «Абайлаңыз, гипноз» (каз.)
07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:05 Мультхикая «Том мен Джерри» (каз.)
07:20 «Мистикалық оқиғалар.Тағдыр белгісі» (каз. 7 сезон)
08:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ» (каз.)
09:10 «РЕВЮ» (каз.)
09:30 Сериал «ОСТРОВ»
10:00 Сериал «УНИВЕР»
10:35 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (18 сезон)
12:10 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
13:00 «РЕВЮ» (рус.)
13:25 «ГУБКА БОБ КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ» (мультсериал)
13:50 «АВАТАР» (мультсериал)
14:15 «СОЮЗМУЛЬТФИЛЬМ»
14:45 Мультхикая «Том мен Джерри» (каз.)
15:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
15:35 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір» (каз)
16:00 «РЕВЮ» (каз.)
16:20 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)
17:10 «Тек күлкі үшін» (каз.)
17:55 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ» (каз.)
18:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз)
18:40 Телехикая «Ауылдастар» (каз.)
19:10 «РЕВЮ» (каз.)
19:30 «РЕВЮ» (рус.)
19:50 Сериал «УНИВЕР»
20:30 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (18 сезон)
22:00 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
22:20 Телехикая «Ауылдастар» (каз.)
23:00 «Тек күлкі үшін» (каз.)
23:30 «Жолдағы қақтығыстар» (каз.)
00:00 «ВЕРСИЯ» (драма, Джейк Джилленхол, Риз Уизерспун)
02:00 «Абайлаңыз, гипноз» (каз.)
02:20 Көркем - фильм «Күншығыс» (каз.)
07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:05 Мультхикая «Том мен Джерри» (каз.)
07:20 «Мистикалық оқиғалар.Тағдыр белгісі» (каз. 7 сезон)
08:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ» (каз.)
09:10 «РЕВЮ» (каз.)
09:30 Сериал «ОСТРОВ»
10:35 «РЕВЮ» (рус.)
11:00 «ДОКТОР ДУЛИТТЛ 4: ХВОСТ ГЛАВЫ» (семейная комедия)
12:50 «ТУРБО» (анимационный фильм)
14:20 «СОЮЗМУЛЬТФИЛЬМ»
14:45 Мультхикая «Том мен Джерри» (каз.)
15:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
15:35 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір» (каз)
16:00 «РЕВЮ» (каз.)
16:20 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)
17:10 «Тек күлкі үшін» (каз.)
17:55 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ» (каз.)
18:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз)
18:40 Телехикая «Ауылдастар» (каз.)
19:10 «РЕВЮ» (каз.)
19:30 «РЕВЮ» (рус.)
19:50 «COMEDY WOMAN»
20:50 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
21:50 «СЕДЬМОЕ ЧУВСТВО»
22:20 «КАРАОКЕ-ТАКСИ» (каз.)
23:00 Телехикая «Ауылдастар» (каз.)
23:30 «Тек күлкі үшін» (каз.)
00:00 «АВТОБАН» (боевик, Николас Холт, Энтони Хопкинс)
01:35 Сериал «БЕДНЫЕ ЛЮДИ»
02:00 «Абайлаңыз, гипноз» (каз.)
07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:05 Көркем - фильм «Құмырсқа Антц» (каз.)
08:20 Телехикая «Жаным 2» (каз.)
09:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
09:20 «КАРАОКЕ-ТАКСИ» (каз.)
09:50 «НОВАТОРЫ» (мультсериал)
10:00 «ТУРБО» (анимационный фильм)
11:40 «МАША И МЕДВЕДЬ» (мультсериал)
12:00 Мультхикая «Том мен Джерри» (каз.)
12:30 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
13:10 «ҚАЛАЙ ҚАРАЙСЫҢ?» (каз.)
14:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
14:30 Мультхикая «Том мен Джерри» (каз.)
15:00 «КУНГ-ФУ ПАНДА» (мультсериал)
15:20 «МОНСТРЫ НА КАНИКУЛАХ 2» (анимационный фильм)
17:10 «PRO - КИНО»
17:20 «СЕДЬМОЕ ЧУВСТВО»
17:50 «КАРАОКЕ-ТАКСИ» (каз.)
18:20 Деректі фильм «Жануарлар» (каз.)
20:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
20:30 «СЕЗІМ»(каз.)
21:00 «ВСПОМНИТЬ ВСЕ» (фантастический боевик, Колин Фаррелл, Кейт Бекинсейл, Джессика Бил)
23:40 «ЗАКЛЯТИЕ» (мистический триллер, Вера Фармига, Патрик Уилсон)
01:40 Сериал «БЕДНЫЕ ЛЮДИ»
02:00 Көркем - фильм «Шындыққа жақын өтірік» (каз.)
07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:05 Анимациялық - фильм «Египет ханзадасы» (каз.)
08:35 Телехикая «Жаным 2» (каз.)
09:20 «КАРАОКЕ-ТАКСИ» (каз.)
09:50 «НОВАТОРЫ» (мультсериал)
10:00 «МАША И МЕДВЕДЬ» (мультсериал)
10:20 «МОНСТРЫ НА КАНИКУЛАХ 2» (анимационный фильм)
14:50 «PRO - КИНО»
15:00 Мультхикая «Том мен Джерри» (каз.)
15:30 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
16:00 «СЕЗІМ»(каз.)
16:30 «ҚАЛАЙ ҚАРАЙСЫҢ?» (каз.)
17:30 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)
18:00 «Тематик-шоу»(каз.)
18:50 Деректі фильм «Жануарлар» (каз.)
19:50 «Тек күлкі үшін» (каз.)
20:20 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)
20:40 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ» (каз.)
21:00 «НАПРЯГИ ИЗВИЛИНЫ» (комедийный боевик, Стив Карелл, Дуэйн Джонсон)
23:30 «ПРИЗРАКИ БЫВШИХ ПОДРУЖЕК» (комедия, Мэтью МакКонахи, Дженнифер Гарнер)
01:20 «ВПЕРЕД И С ПЕСНЕЙ!»
02:00 Көркем - фильм «Адастырған бұрылыс 3» (каз.)