ТВ программа

13.09
14.09
15.09
16.09
17.09
18.09
19.09
07:00 «Разминка»
07:15 «Том мен Джерри»
07:40 Телехикая «Қыз қиялы»
08:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:40 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:00 «ДРАКОНЫ И ВСАДНИКИ ОЛУХА»
10:25 «COMEDY WOMAN»
11:00 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
11:50 «НАПАДЕНИЕ НА 13-Й УЧАСТОК»
14:30 «БІР БОЛАЙЫҚ»
18:30 «РЕВЮ»
19:00 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ»
20:30 «ОЧЕНЬ ОПАСНАЯ ШТУЧКА»
22:20 «ПАРНИ СО СТВОЛАМИ»
00:30 «РЕВЮ WEEKLY»
01:00 «БІР БОЛАЙЫҚ»
04:10 – 05.00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 «Том мен Джерри»
07:40 Телехикая «Қыз қиялы»
08:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:40 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:00 «ДРАКОНЫ И ВСАДНИКИ ОЛУХА»
10:25 «COMEDY WOMAN»
11:10 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
12:05 «ОЧЕНЬ ОПАСНАЯ ШТУЧКА»
14:30 «БІР БОЛАЙЫҚ»
18:30 «РЕВЮ»
19:00 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ»
20:30 «ЧУДО НА ГУДЗОНЕ»
22:20 «КРЕПИСЬ!»
00:30 «РЕВЮ»
01:00 «БІР БОЛАЙЫҚ»
04:10 – 05.00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 «Том мен Джерри»
07:40 Телехикая «Қыз қиялы»
08:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:40 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:00 «ДРАКОНЫ И ВСАДНИКИ ОЛУХА»
10:25 «COMEDY WOMAN»
11:10 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
12:05 «ЧУДО НА ГУДЗОНЕ»
14:30 «БІР БОЛАЙЫҚ»
18:30 «РЕВЮ»
19:00 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ»
20:30 «ОДНИМ МЕНЬШЕ»
23:00 «ПУНКТ НАЗНАЧЕНИЯ»
00:50 «РЕВЮ»
01:20 «БІР БОЛАЙЫҚ»
04:30 – 05.00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 «Том мен Джерри»
07:40 Телехикая «Қыз қиялы»
08:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:40 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:00 «ДРАКОНЫ И ВСАДНИКИ ОЛУХА»
10:25 «COMEDY WOMAN»
11:20 «ОДНИМ МЕНЬШЕ»
14:30 «БІР БОЛАЙЫҚ»
18:30 «РЕВЮ»
19:00 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ»
20:30 «ВОИН»
23:00 «ПРИЗВАНИЕ»
00:50 «РЕВЮ»
01:20 «БІР БОЛАЙЫҚ»
04:30 – 05.00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 «Том мен Джерри»
07:40 Телехикая «Қыз қиялы»
08:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:40 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:00 «ДРАКОНЫ И ВСАДНИКИ ОЛУХА»
10:25 «COMEDY WOMAN»
11:00 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
11:50 «CENTRAL ASIA`S GOT TALENT»
14:30 «БІР БОЛАЙЫҚ»
18:30 «JOL»
19:00 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ»
20:30 «КЕНГУРУ ДЖЕКПОТ»
22:10 «РОМЕО ДОЛЖЕН УМЕРЕТЬ»
00:30 «300 СПАРТАНЦЕВ: РАСЦВЕТ ИМПЕРИИ»
02:00 «Күлкі базар»
03:00 «Бүлдір-күлдір»
04:20 – 05.00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Том мен Джерри»
07:45 «Бүлдір-күлдір»
08:30 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:10 «Мен мықтымын»
09:30 «ПРИКЛЮЧЕНИЯ ДЕСПЕРО»
11:00 «КЕНГУРУ ДЖЕКПОТ»
13:20 «ГАДКИЙ Я»
14:45 «PRO - КИНО»
15:00 «БІР БОЛАЙЫҚ ҚЫЗЫҚТАРЫ»
15:30 «БІР БОЛАЙЫҚ»
18:30 «РОМЕО ДОЛЖЕН УМЕРЕТЬ»
20:50 «КОНГ: ОСТРОВ ЧЕРЕПА»
23:00 «ПРЕВОСХОДСТВО БОРНА»
01:30 «ФИТНЕС»
02:00 «БІР БОЛАЙЫҚ»
04:40 - 05.00 «Күлкі базар»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Том мен Джерри»
07:45 «Бүлдір-күлдір»
08:30 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:10 «Мен мықтымын»
09:30 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:00 «ДРАКОНЫ И ВСАДНИКИ ОЛУХА»
10:45 «ГАДКИЙ Я»
12:10 «КОНГ: ОСТРОВ ЧЕРЕПА»
15:00 «ПРЕВОСХОДСТВО БОРНА»
17:40 «JOL»
18:10 «TABOO»
19:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
19:40 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
20:00 «РЕВЮ WEEKLY»
20:30 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTA LIKE»
21:00 «ГЕОШТОРМ»
23:10 «ЗЕМЛЯ МЁРТВЫХ»
01:10 «ФИТНЕС»
03:20 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
04:00 – 05.00 «Бүлдір-күлдір»