ТВ программа

20.05
21.05
22.05
23.05
24.05
25.05
26.05
07:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
07:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір»
07:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
08:15 «Жұлдыздар шеруі»
09:05 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:30 Сериал «САШАТАНЯ»
10:30 Трэвел-шоу «МИР НАИЗНАНКУ»
11:50 «KINGSMAN : ЗОЛОТОЕ КОЛЬЦО»
14:45 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
15:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
16:20 "Talqylaiyq"
16:45 «Тек күлкі үшін»
17:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
17:45 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
19:05 «РЕВЮ» (каз.)
19:30 «РЕВЮ» (рус.)
20:00 «ПАРОЛЬ «РЫБА -МЕЧ»
21:50 «COMEDY WOMAN»
22:20 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
23:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
00:00 «КРЕПИСЬ!»
01:35 Сериал «САШАТАНЯ»
02:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
02:30 «Тематик-шоу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
07:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
07:50 «Жұлдыздар шеруі»
08:40 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:05 «РЕВЮ» (каз.)
09:30 «РЕВЮ» (рус.)
10:00 Сериал «САШАТАНЯ»
10:30 Трэвел-шоу «МИР НАИЗНАНКУ»
11:50 «ПАРОЛЬ «РЫБА -МЕЧ»
14:05 «ВРЕМЯ ПРИКЛЮЧЕНИЙ»
14:30 «ГУБКА БОБ КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»
14:50 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
15:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
16:20 "Talqylaiyq" (каз.)
16:45 «Тек күлкі үшін» (каз.)
17:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
17:45 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
19:05 «РЕВЮ» (каз.)
19:30 «РЕВЮ» (рус.)
20:00 «УБИЙСТВО В ВОСТОЧНОМ ЭКСПРЕССЕ»
22:20 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
23:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
00:00 «ПАРНИ СО СТВОЛАМИ»
01:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
02:30 «Тематик-шоу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
07:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
07:50 «Жұлдыздар шеруі»
08:40 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:05 «РЕВЮ» (каз.)
09:30 «РЕВЮ» (рус.)
10:00 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
10:30 Трэвел-шоу «МИР НАИЗНАНКУ»
11:50 «УБИЙСТВО В ВОСТОЧНОМ ЭКСПРЕССЕ»
14:20 «ГУБКА БОБ КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»
14:45 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
15:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
16:20 "Talqylaiyq"
16:45 «Тек күлкі үшін»
17:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
17:45 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
19:05 «РЕВЮ» (каз.)
19:30 «РЕВЮ» (рус.)
20:00 «ОГРАБЛЕНИЕ ПО-ИТАЛЬЯНСКИ»
22:05 «COMEDY WOMAN»
22:20 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
23:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
00:00 «ЯВЛЕНИЕ»
01:35 Сериал «САШАТАНЯ»
02:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
02:30 «Тематик-шоу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
07:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
07:50 «Жұлдыздар шеруі»
08:40 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:05 «РЕВЮ» (каз.)
09:30 «РЕВЮ» (рус.)
10:00 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
10:30 Трэвел-шоу «МИР НАИЗНАНКУ»
11:50 «СОЛЯРИС»
14:10 «ВРЕМЯ ПРИКЛЮЧЕНИЙ»
14:25 «ГУБКА БОБ КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»
14:50 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
15:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
16:20 "Talqylaiyq"
16:45 «Тек күлкі үшін»
17:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
17:45 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
19:05 «РЕВЮ» (каз.)
19:30 «РЕВЮ» (рус.)
20:00 «12 РАУНДОВ: ПЕРЕЗАГРУЗКА»
21:50 «COMEDY WOMAN»
22:20 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
23:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
00:00 «ДЖОНА ХЕКС»
01:30 Сериал «САШАТАНЯ»
02:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
02:30 «Тематик-шоу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
07:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
07:50 «Жұлдыздар шеруі»
08:40 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:05 «РЕВЮ» (каз.)
09:30 «РЕВЮ» (рус.)
09:55 «PRO - КИНО»
10:10 «СПАЙДЕРВИК: ХРОНИКИ»
12:10 «ИСТОРИЯ ЗОЛУШКИ»
14:25 «ГУБКА БОБ КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»
14:50 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
15:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
16:20 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
16:45 «Тек күлкі үшін»
17:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
17:45 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
19:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Қазақпыз ғой»
19:40 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
20:10 Жұлдызды жаңалықтар бағдарламасы "Опмай-Опмай"
21:00 «КАПИТАН АМЕРИКА: ПЕРВЫЙ МСТИТЕЛЬ»
23:20 «НЕСНОСНЫЕ БОССЫ»
01:20 Сериал «САШАТАНЯ»
02:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
02:30 Көркем – фильм «Өмір мектебі»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
07:45 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір»
08:10 «Жұлдыздар шеруі»
09:05 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:30 «ГУБКА БОБ КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»
09:55 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:20 «КАПИТАН АМЕРИКА: ПЕРВЫЙ МСТИТЕЛЬ»
13:00 «КУНГ-ФУ ПАНДА»
14:50 «PRO - КИНО»
15:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
15:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
15:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
16:10 Телехикая «Шыда, жүрек»
18:10 Реалити-шоу «91- TV»
19:20 Жұлдызды жаңалықтар бағдарламасы "Опмай-Опмай"
20:10 Жұлдыздар шеруі бағдарламасы "Жұлдызды Weekend"
21:00 «ПЕРВЫЙ МСТИТЕЛЬ: ДРУГАЯ ВОЙНА»
23:20 «ЧУЖОЙ: ЗАВЕТ »
01:30 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
02:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
02:30 Көркем – фильм «Жаза»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
07:45 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір»
08:10 «Жұлдыздар шеруі»
09:05 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:30 «ГУБКА БОБ КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»
09:55 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:20 «КУНГ-ФУ ПАНДА»
12:10 «ПЕРВЫЙ МСТИТЕЛЬ: ДРУГАЯ ВОЙНА»
14:50 «PRO - КИНО»
15:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
15:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
15:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
16:10 Телехикая «Шыда, жүрек»
18:10 Реалити-шоу «91- TV»
19:00 Жұлдыздар шеруі бағдарламасы "Жұлдызды Weekend"
19:50 «ҚЫЗЫҚ TIMES»
21:00 «И ГРЯНУЛ ШТОРМ»
23:40 «ПУНКТ НАЗНАЧЕНИЯ 4»
01:20 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
02:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
02:20 Көркем – фильм «Сәлем отбасы»