ТВ программа

12.04
13.04
14.04
15.04
16.04
17.04
18.04
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
07:35 «РЕВЮ»
08:00 «Күлкі базар»
08:30 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
09:50 «БЕН 10»
10:10 «УДИВИТЕЛЬНЫЙ МИР ГАМБОЛА»
10:20 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:40 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
11:40 «ПЛОХИЕ ПАРНИ НАВСЕГДА»
14:30 «БІР БОЛАЙЫҚ»
18:30 «РЕВЮ»
19:00 Телехикая «Ауылдастар»
19:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
20:00 «ТАКСИ»
22:00 «КРЕПИСЬ !»
00:10 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
01:20 «БІР БОЛАЙЫҚ»
04:30 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
07:35 «РЕВЮ»
08:00 «Күлкі базар»
08:30 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
09:50 «БЕН 10»
10:00 «УДИВИТЕЛЬНЫЙ МИР ГАМБОЛА»
10:10 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:30 Трэвел-шоу «МИР НАИЗНАНКУ»
11:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
12:30 «ТАКСИ»
14:30 «БІР БОЛАЙЫҚ»
18:30 «РЕВЮ»
19:00 Телехикая «Ауылдастар»
19:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
20:00 «ТАКСИ 2»
22:00 «КОРРУПЦИОНЕР»
00:10 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
01:20 «БІР БОЛАЙЫҚ»
04:30 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
07:35 «РЕВЮ»
08:00 «Күлкі базар»
08:30 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
09:50 «БЕН 10»
10:00 «УДИВИТЕЛЬНЫЙ МИР ГАМБОЛА»
10:10 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:30 Трэвел-шоу «МИР НАИЗНАНКУ»
11:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
12:30 «ТАКСИ 2»
14:30 «БІР БОЛАЙЫҚ»
18:30 «РЕВЮ»
19:00 Телехикая «Ауылдастар»
19:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
20:00 «СПИДИ ГОНЩИК»
22:30 «ЗАКЛЯТИЕ»
00:40 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
01:40 «БІР БОЛАЙЫҚ»
04:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
07:35 «РЕВЮ»
08:00 «Күлкі базар»
08:30 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
09:50 «БЕН 10»
10:00 «УДИВИТЕЛЬНЫЙ МИР ГАМБОЛА»
10:10 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:30 Трэвел-шоу «МИР НАИЗНАНКУ»
11:30 «СПИДИ ГОНЩИК»
14:30 «БІР БОЛАЙЫҚ»
18:30 «РЕВЮ»
19:00 Телехикая «Ауылдастар»
19:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
20:00 «СУМЕРКИ.САГА. ЗАТМЕНИЕ»
22:20 «ЗАКЛЯТИЕ 2»
00:40 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
01:40 «БІР БОЛАЙЫҚ»
04:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
07:35 «РЕВЮ»
08:00 «Күлкі базар»
08:30 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
09:50 «БЕН 10»
10:00 «УДИВИТЕЛЬНЫЙ МИР ГАМБОЛА»
10:20 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:40 Трэвел-шоу «МИР НАИЗНАНКУ»
11:40 «СУМЕРКИ.САГА. ЗАТМЕНИЕ»
14:30 «БІР БОЛАЙЫҚ»
18:30 «САН САУАЛ»
19:30 «COMEDY WOMAN»
20:00 «ЧЁРНОЕ И СИНЕЕ»
22:10 «КИЛЛЕР»
00:30 «НЕРОЖДЁННЫЙ»
01:50 «БІР БОЛАЙЫҚ»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Бүлдір-күлдір»
07:45 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
08:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
08:45 Мультхикая «Үлы Өрмекші адам»
09:30 «БЕН 10»
10:00 «УДИВИТЕЛЬНЫЙ МИР ГАМБОЛА»
10:30 «МАША И МЕДВЕДЬ»
11:10 «ОБЛАЧНО... 2: МЕСТЬ ГМО»
13:00 «МЕГАМОЗГ»
14:45 «PRO - КИНО»
15:00 «БІР БОЛАЙЫҚ ҚЫЗЫҚТАРЫ»
15:30 «БІР БОЛАЙЫҚ»
18:30 «ЧЁРНОЕ И СИНЕЕ»
20:30 «ПАРК ЮРСКОГО ПЕРИОДА 3»
22:20 «ТРАНСФОРМЕРЫ»
01:00 «БІР БОЛАЙЫҚ»
04:30 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Бүлдір-күлдір»
07:45 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
08:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
08:35 Мультхикая «Үлы Өрмекші адам»
09:30 «ОБЛАЧНО... 2: МЕСТЬ ГМО»
11:10 «МЕГАМОЗГ»
13:00 «ПАРК ЮРСКОГО ПЕРИОДА 3»
15:00 «PRO - КИНО»
15:15 «ТРАНСФОРМЕРЫ»
18:00 «САН САУАЛ»
18:50 Телехикая «Қағаз кеме»
20:10 «ОПМАЙ,ОПМАЙ»
21:00 «ТРАНСФОРМЕРЫ: МЕСТЬ ПАДШИХ»
23:50 «ВПРИТЫК»
01:20 «Талантым тағдырым»
02:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
03:30 «Бүлдір-күлдір»