ТВ программа

21.01
22.01
23.01
24.01
25.01
26.01
27.01
07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:05 Мультхикая «Том мен Джерри»
07:20 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
07:40 «Жұлдыздар шеруі»
08:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір»
08:35 Телехикая «Шыда жүрек»
09:30 Сериал «УЛИЦА»
10:30 «НАПРЯГИ ИЗВИЛИНЫ»
12:30 «ГДЕ ЛОГИКА?»
13:30 «МОНСТРЫ ПРОТИВ ПРИШЕЛЬЦЕВ»
14:15 «ГУБКА БОБ КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»
14:45 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
15:30 Телехикая «Шыда, жүрек»
16:20 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір»
16:45 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
17:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
17:45 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
19:05 «РЕВЮ» (каз.)
19:30 «РЕВЮ» (рус.)
19:55 «ПРОРОК»
21:40 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
22:20 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
23:30 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
00:00 «КАРАНТИН 2: ТЕРМИНАЛ»
01:30 Сериал «ОСТРОВ 2»
01:55 «Жұлдыздар шеруі»
02:20 Көркем – фильм «Барабанның даңғыры 2. Жаңа бит»
07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:05 Мультхикая «Том мен Джерри»
07:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір»
07:50 «РЕВЮ» (каз.)
08:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
08:35 Телехикая «Шыда жүрек»
09:30 Сериал «УЛИЦА»
10:30 «ПРОРОК»
12:20 «ГДЕ ЛОГИКА?»
13:10 «РЕВЮ» (рус.)
13:35 «МОНСТРЫ ПРОТИВ ПРИШЕЛЬЦЕВ»
14:20 «ГУБКА БОБ КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»
14:45 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
15:30 Телехикая «Шыда, жүрек»
16:20 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір»
16:45 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
17:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
17:45 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
19:05 «РЕВЮ» (каз.)
19:30 «РЕВЮ» (рус.)
19:55 «ПЕРЕВОЗЧИК: НАСЛЕДИЕ»
21:40 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
22:20 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
23:30 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
00:00 «ПО ТУ СТОРОНУ ДВЕРИ»
01:30 Сериал «ОСТРОВ 2»
01:55 «Жұлдыздар шеруі»
02:20 Көркем – фильм «Уәде беру, үйлену керек дегенді білдірмейді»
07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:05 Мультхикая «Том мен Джерри»
07:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір»
07:50 «РЕВЮ» (каз.)
08:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
08:35 Телехикая «Шыда жүрек»
09:30 Сериал «УЛИЦА»
10:30 «ПЕРЕВОЗЧИК: НАСЛЕДИЕ»
12:20 «ГДЕ ЛОГИКА?»
13:10 «РЕВЮ» (рус.)
13:35 «МОНСТРЫ ПРОТИВ ПРИШЕЛЬЦЕВ»
14:20 «ГУБКА БОБ КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»
14:45 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
15:30 Телехикая «Шыда, жүрек»
16:20 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір»
16:45 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
17:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
17:45 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
19:05 «РЕВЮ» (каз.)
19:30 «РЕВЮ» (рус.)
19:55 «МИСТЕР И МИССИС СМИТ»
22:05 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
22:20 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
23:30 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
00:00 «АСТРАЛ »
01:30 Сериал «ОСТРОВ 2»
01:55 «Жұлдыздар шеруі»
02:20 Көркем – фильм «Арго» операциясы»
07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:05 Мультхикая «Том мен Джерри»
07:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір»
07:50 «РЕВЮ» (каз.)
08:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
08:35 Телехикая «Шыда жүрек»
09:30 Сериал «УЛИЦА»
10:30 «МИСТЕР И МИССИС СМИТ»
12:40 «ГДЕ ЛОГИКА?»
13:30 «РЕВЮ» (рус.)
13:55 «МОНСТРЫ ПРОТИВ ПРИШЕЛЬЦЕВ»
14:20 «ГУБКА БОБ КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»
14:50 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
15:30 Телехикая «Шыда, жүрек»
16:20 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір»
16:45 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
17:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
17:45 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
19:05 «РЕВЮ» (каз.)
19:30 «РЕВЮ» (рус.)
19:55 «УЛОВКИ НОРБИТА»
21:50 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
22:20 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
23:30 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
00:00 «КРУТОЙ ЧУВАК»
01:35 Сериал «ОСТРОВ 2»
02:00 «Жұлдыздар шеруі»
02:20 Көркем – фильм «Шексіз махаббат»
07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:05 Мультхикая «Том мен Джерри»
07:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір»
07:50 «РЕВЮ» (каз.)
08:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
08:35 Телехикая «Шыда жүрек»
09:30 «ГДЕ ЛОГИКА?»
10:30 «РЕВЮ» (рус.)
11:00 «PRO - КИНО»
11:10 «УЛОВКИ НОРБИТА»
13:00 «ДОКТОР ДУЛИТТЛ 5»
14:50 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
15:30 Телехикая «Шыда, жүрек»
16:20 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір»
17:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
17:45 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
19:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Қазақпыз ғой»
19:40 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
20:30 «Тек күлкі үшін»
21:00 «ВЛАСТЕЛИН КОЛЕЦ: ВОЗВРАЩЕНИЕ КОРОЛЯ»
00:30 «ДОЧЬ И МАТЬ ЕЕ»
01:55 «Жұлдыздар шеруі»
02:20 Көркем – фильм «Дельфиндер оқиғасы 2»
07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:05 Мультхикая «Ниндзя- тасбақалар»
07:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір»
08:40 «Жұлдыздар шеруі»
09:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:30 «ВЛАСТЕЛИН КОЛЕЦ: ВОЗВРАЩЕНИЕ КОРОЛЯ»
13:00 «КОТ В САПОГАХ»
14:30 «МАША И МЕДВЕДЬ»
14:40 «PRO - КИНО»
14:50 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
15:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
15:40 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір»
16:00 Телехикая «Шыда, жүрек»
18:00 Телехикая «Қағаз кеме»
19:00 «Сұлу бол!»
20:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
20:30 «Тек күлкі үшін»
21:00 «ТАРЗАН. ЛЕГЕНДА»
23:00 «ШЕРЛОК ХОЛМС: ИГРА ТЕНЕЙ»
01:15 Сериал «ОСТРОВ 2»
01:50 Көркем – фильм «Колыңнан келсе ұстап көр»
01:55 «Жұлдыздар шеруі»
07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:05 Мультхикая «Ниндзя- тасбақалар»
07:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір»
08:40 «Жұлдыздар шеруі»
09:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:30 «ПИНГВИНЫ МАДАГАСКАРА»
10:40 «МАША И МЕДВЕДЬ»
11:10 «КОТ В САПОГАХ»
12:40 «ТАРЗАН. ЛЕГЕНДА»
14:40 «PRO - КИНО»
14:50 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
15:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
15:40 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір»
16:00 Телехикая «Шыда, жүрек»
18:00 Телехикая «Қағаз кеме»
19:00 «Сұлу бол!»
20:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
20:30 «Тек күлкі үшін»
21:00 «ТЕМНЫЙ РЫЦАРЬ»
23:50 «КРЕПКИЙ ОРЕШЕК 2»
01:55 Көркем – фильм «Аяулы сүйектер»