ТВ Бағдарлама

30.01
31.01
01.02
02.02
03.02
04.02
05.02
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 «Бүлдір-күлдір»
08:00 Телехикая «Ауылдастар»
08:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:40 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:15 «МИР НАИЗНАНКУ»
11:10 «COMEDY WOMAN»
12:00 «БІР БОЛАЙЫҚ»
16:00 Шоу «ТАКСИ»
16:30 «КАПИТАН ФИЛЛИПС»
19:00 Телехикая «ШЫҢҒА ШЫҚ»
20:00 Шоу «ТАКСИ»
20:30 «ОТЕЛЬ МУМБАИ: ПРОТИВОСТОЯНИЕ»
22:50 «СТАРТРЕК: БЕСКОНЕЧНОСТЬ»
00:40 Телехикая «ШЫҢҒА ШЫҚ»
01:25 Телехикая «Ауылдастар»
02:10 «Бүлдір-күлдір»
05:00 – 06.00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 «Бүлдір-күлдір»
08:00 Телехикая «Ауылдастар»
08:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:40 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:15 «МИР НАИЗНАНКУ»
11:10 «COMEDY WOMAN»
12:00 «БІР БОЛАЙЫҚ»
16:00 Шоу «ТАКСИ»
16:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
16:45 «ОТЕЛЬ МУМБАИ: ПРОТИВОСТОЯНИЕ»
19:00 Телехикая «ШЫҢҒА ШЫҚ»
20:00 Шоу «ТАКСИ»
20:30 «ПАДРЕ»
22:20 «ЛУЛУ И БРИГГС»
00:10 Телехикая «ШЫҢҒА ШЫҚ»
00:55 Телехикая «Ауылдастар»
01:40 «Бүлдір-күлдір»
05:00 – 06.00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 «Бүлдір-күлдір»
08:00 Телехикая «Ауылдастар»
08:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:40 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:15 «МИР НАИЗНАНКУ»
11:10 «COMEDY WOMAN»
12:00 «БІР БОЛАЙЫҚ»
16:00 Шоу «ТАКСИ»
16:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
17:10 «ПАДРЕ»
19:00 Телехикая «ШЫҢҒА ШЫҚ»
20:00 Шоу «ТАКСИ»
20:30 «ГРАНЬ ВРЕМЕНИ»
22:20 «ЧАС ИСТИНЫ»
00:10 Телехикая «ШЫҢҒА ШЫҚ»
00:55 Телехикая «Ауылдастар»
01:35 «Бүлдір-күлдір»
05:00 – 06.00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 «Бүлдір-күлдір»
08:00 Телехикая «Ауылдастар»
08:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:40 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:15 «МИР НАИЗНАНКУ»
11:10 «COMEDY WOMAN»
12:00 «БІР БОЛАЙЫҚ»
16:00 Шоу «ТАКСИ»
16:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
17:10 «ГРАНЬ ВРЕМЕНИ»
19:00 Телехикая «ШЫҢҒА ШЫҚ»
20:00 Шоу «ТАКСИ»
20:30 «ЭПИДЕМИЯ»
22:20 «ВЫБОР ФРЕДЕРИКА ФИТЦЕЛЛА»
00:00 Телехикая «ШЫҢҒА ШЫҚ»
00:45 Телехикая «Ауылдастар»
01:25 «Бүлдір-күлдір»
05:00 – 06.00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 «Бүлдір-күлдір»
08:00 Телехикая «Ауылдастар»
08:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:40 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:15 «МИР НАИЗНАНКУ»
11:10 «COMEDY WOMAN»
12:00 «БІР БОЛАЙЫҚ»
16:00 Шоу «ТАКСИ»
16:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
17:10 «ЭПИДЕМИЯ»
19:00 «ҚЫЗЫҚ LIVE»
20:00 Шоу «ТАКСИ»
20:30 «ВСЕВИДЯЩЕЕ ОКО»
22:20 «КРАСОТКА НА ВЗВОДЕ» (
23:50 «КРОКОДИЛ»
01:20 «ҚЫЗЫҚ LIVE»
02:00 Телехикая «Ауылдастар»
02:40 «Бүлдір-күлдір»
04:15 – 06.00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Бүлдір-күлдір»
08:00 «Жұлдызды Weekend»
08:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:30 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:10 «КУРИНЫЙ ЗАБЕГ»
11:30 «СЭМ : ПЕСОЧНЫЙ ЭЛЬФ»
13:20 «КАК ПРИРУЧИТЬДРАКОНА»
15:00 «БІР БОЛАЙЫҚ»
19:00 «МОГУЧИЕ РЕЙНДЖЕРЫ»
21:20 «СТРЕЛОК»
23:40 «1408»
01:20 «TABOO»
02:30 «Бүлдір-күлдір»
05:00 – 06.00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Бүлдір-күлдір»
08:00 «Жұлдызды Weekend»
08:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:30 «СЭМ : ПЕСОЧНЫЙ ЭЛЬФ»
11:15 «КАК ПРИРУЧИТЬДРАКОНА»
12:50 «ТАЙНА ПАРКА РАЗВЛЕЧЕНИЙ»
14:20 «МОГУЧИЕ РЕЙНДЖЕРЫ»
16:40 «СТРЕЛОК»
19:00 «1408»
21:00 «ТЕРМИНАЛ»
23:20 «ЗАЛОЖНИК-ИЗГОЙ»
00:50 «TABOO»
02:00 «Бүлдір-күлдір»
05:00 – 06.00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»