ТВ программа

19.04
20.04
21.04
22.04
23.04
24.04
25.04
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
07:45 «РЕВЮ»
08:10 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
09:30 «МАША И МЕДВЕДЬ»
09:50 «РОГА И КОПЫТА»
11:30 «ТРАНСФОРМЕРЫ: МЕСТЬ ПАДШИХ»
14:30 «БІР БОЛАЙЫҚ»
18:30 «РЕВЮ»
19:00 Телехикая «Ауылдастар»
19:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
20:00 «ТАКСИ 3»
22:00 «СУПЕР МАЙК ХХL»
00:20 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
01:20 «БІР БОЛАЙЫҚ»
04:30 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
07:35 «РЕВЮ»
08:00 «Күлкі базар»
08:30 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
09:50 «БЕН 10»
10:00 «УДИВИТЕЛЬНЫЙ МИР ГАМБОЛА»
10:10 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:30 Трэвел-шоу «МИР НАИЗНАНКУ»
11:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
12:25 «ТАКСИ 3»
14:30 «БІР БОЛАЙЫҚ»
18:30 «РЕВЮ»
19:00 Телехикая «Ауылдастар»
19:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
20:00 «ТАКСИ 4»
22:00 «ЭФФЕКТ ЛАЗАРЯ»
23:40 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
00:40 «БІР БОЛАЙЫҚ»
03:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
07:35 «РЕВЮ»
08:00 «Күлкі базар»
08:30 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
09:50 «БЕН 10»
10:00 «УДИВИТЕЛЬНЫЙ МИР ГАМБОЛА»
10:10 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:30 Трэвел-шоу «МИР НАИЗНАНКУ»
11:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
12:25 «ТАКСИ 4»
18:30 «РЕВЮ»
19:00 Телехикая «Ауылдастар»
19:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
20:00 «БОЙ БЕЗ ПРАВИЛ»
22:10 «НЕСНОСНЫЕ БОССЫ»
00:10 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
01:10 «БІР БОЛАЙЫҚ»
04:20 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
07:35 «РЕВЮ»
08:00 «Күлкі базар»
08:30 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
09:50 «БЕН 10»
10:00 «УДИВИТЕЛЬНЫЙ МИР ГАМБОЛА»
10:10 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:30 Трэвел-шоу «МИР НАИЗНАНКУ»
11:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
12:05 «БОЙ БЕЗ ПРАВИЛ»
14:30 «БІР БОЛАЙЫҚ»
18:30 «РЕВЮ»
19:00 Телехикая «Ауылдастар»
19:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
20:00 «СУМЕРКИ.САГА. РАССВЕТ:ЧАСТЬ 1»
22:10 «ПУНКТ НАЗНАЧЕНИЯ»
00:10 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
01:10 «БІР БОЛАЙЫҚ»
04:20 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
07:35 «РЕВЮ»
08:00 «Күлкі базар»
08:30 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
09:50 «БЕН 10»
10:00 «УДИВИТЕЛЬНЫЙ МИР ГАМБОЛА»
10:20 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:40 Трэвел-шоу «МИР НАИЗНАНКУ»
11:40 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
12:00 «СУМЕРКИ.САГА. РАССВЕТ:ЧАСТЬ 1»
14:30 «БІР БОЛАЙЫҚ»
18:30 «САН САУАЛ»
19:30 «COMEDY WOMAN»
20:00 «ЗДРАВСТВУЙ, ПАПА, НОВЫЙ ГОД!»
22:00 «ПРОКЛЯТИЕ АННАБЕЛЬ»
00:00 «ВИСЕЛИЦА»
01:15 «БІР БОЛАЙЫҚ»
03:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Бүлдір-күлдір»
07:45 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
08:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
08:45 Мультхикая «Үлы Өрмекші адам»
09:30 «БЕН 10»
10:00 «УДИВИТЕЛЬНЫЙ МИР ГАМБОЛА»
10:20 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:50 «ЗДРАВСТВУЙ, ПАПА, НОВЫЙ ГОД!»
13:00 «ШРЕК»
14:45 «PRO - КИНО»
15:00 «БІР БОЛАЙЫҚ ҚЫЗЫҚТАРЫ»
15:30 «БІР БОЛАЙЫҚ»
18:30 «ТРАНСФОРМЕРЫ 3: ТЁМНАЯ СТОРОНА ЛУНЫ»
21:20 «СЕДЬМОЙ СЫН»
23:20 «ТАКСИ 5»
01:10 «БІР БОЛАЙЫҚ»
04:20 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Бүлдір-күлдір»
07:45 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
08:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
08:45 Мультхикая «Үлы Өрмекші адам»
09:30 «ШРЕК»
11:10 «ПУТЕВОДНАЯ ЗВЕЗДА»
12:40 «СЕДЬМОЙ СЫН»
14:45 «PRO - КИНО»
15:00 «ТРАНСФОРМЕРЫ 3: ТЁМНАЯ СТОРОНА ЛУНЫ»
18:00 «САН САУАЛ»
18:50 Телехикая «Қағаз кеме»
20:10 «ОПМАЙ,ОПМАЙ»
21:00 «СОВОКУПНОСТЬ ЛЖИ»
23:30 «ТОЛЬКО ДЛЯ ВЗРОСЛЫХ»
01:00 «Талантым тағдырым»
02:30 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
03:30 «Бүлдір-күлдір»