ТВ программа

10.06
11.06
12.06
13.06
14.06
15.06
16.06
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
07:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір»
07:50 «Жұлдыздар шеруі»
08:35 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
09:30 «МАША И МЕДВЕДЬ»
09:50 «ОБЛАЧНО, ВОЗМОЖНЫ ОСАДКИ В ВИДЕ ФРИКАДЕЛЕК»
11:40 «ЗАПРЕТНАЯ МИССИЯ»
13:50 «ВРЕМЯ ПРИКЛЮЧЕНИЙ»
14:20 «ГУБКА БОБ КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»
14:45 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
15:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
16:20 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
16:40 «ҚЫЗЫҚ TIMES»
18:15 Телехикая «Ана жүрегі»
19:05 «РЕВЮ»
19:30 Сериал «УНИВЕР»
20:00 «ТОЛСТЯК ПРОТИВ ВСЕХ»
21:55 «COMEDY WOMAN»
22:20 Телехикая «Ана жүрегі»
23:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
23:30 «Тек күлкі үшін»
00:00 «ОДИНОЧКА»
01:45 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
02:30 «Тематик-шоу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
07:25 «РЕВЮ»
07:45 «Жұлдыздар шеруі»
08:35 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
09:30 «МАША И МЕДВЕДЬ»
09:50 «ОБЛАЧНО 2: МЕСТЬ ГМО»
11:30 Сериал «УНИВЕР»
12:05 «ТОЛСТЯК ПРОТИВ ВСЕХ»
14:15 «ГУБКА БОБ КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»
14:45 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
15:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
16:20 "Talqylaiyq"
16:45 «Тек күлкі үшін»
17:20 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
17:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
18:15 Телехикая «Ана жүрегі»
19:05 «РЕВЮ»
19:30 Сериал «УНИВЕР»
20:00 «ЗНАКИ»
22:05 «COMEDY WOMAN»
22:20 Телехикая «Ана жүрегі»
23:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
23:30 «Тек күлкі үшін»
00:00 «ЗМЕИНЫЙ ПОЛЕТ»
01:45 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
02:30 «Тематик-шоу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
07:25 «РЕВЮ»
07:45 «Жұлдыздар шеруі»
08:35 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
09:30 «МАША И МЕДВЕДЬ»
09:50 «СТАНЬ ЛЕГЕНДОЙ! БИГФУТ МЛАДШИЙ»
10:40 ИНАУГУРАЦИЯ ПРЕЗИДЕНТА РК
11:30 Сериал «УНИВЕР»
12:30 «ЗНАКИ»
15:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
15:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
16:20 "Talqylaiyq"
16:45 «Тек күлкі үшін»
17:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
17:55 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
18:15 Телехикая «Ана жүрегі»
19:05 «РЕВЮ»
19:30 Сериал «УНИВЕР»
20:00 «СУПЕР 8»
22:05 «COMEDY WOMAN»
22:20 Телехикая «Ана жүрегі»
23:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
23:30 «Тек күлкі үшін»
00:00 «ОТСЧЕТ УБИЙСТВ»
01:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
02:30 «Тематик-шоу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
07:25 «РЕВЮ»
07:45 «Жұлдыздар шеруі»
08:35 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
09:30 «МАША И МЕДВЕДЬ»
09:50 «ТОМ И ДЖЕРРИ: ФИЛЬМ»
11:30 Сериал «УНИВЕР»
12:05 «СУПЕР 8»
14:30 «ВРЕМЯ ПРИКЛЮЧЕНИЙ»
14:45 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
15:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
16:20 Международный музыкальный фестиваль «Star of Asia 2017»
18:15 Телехикая «Ана жүрегі»
19:05 «РЕВЮ»
19:30 Сериал «УНИВЕР»
20:00 «МЕЖДУ НАМИ ГОРЫ»
22:05 «COMEDY WOMAN»
22:20 Телехикая «Ана жүрегі»
23:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
23:30 «Тек күлкі үшін»
00:00 «НАЛЕТЧИКИ»
01:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
02:30 «Тематик-шоу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
07:25 «РЕВЮ»
07:45 «Жұлдыздар шеруі»
08:35 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
09:30 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:00 «СКУБИ – ДУ 2: МОНСТРЫ НА ОСТРОВЕ»
12:00 Сериал «УНИВЕР»
12:35 «МЕЖДУ НАМИ ГОРЫ»
14:40 «ВРЕМЯ ПРИКЛЮЧЕНИЙ»
14:50 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
15:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
16:20 Международный музыкальный фестиваль «Star of Asia 2018»
19:40 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
20:10 Жұлдызды жаңалықтар бағдарламасы "Опмай-Опмай"
21:00 «ЧЕЛОВЕК-ПАУК: ВОЗВРАЩЕНИЕ ДОМОЙ»
23:40 «ИСХОД: ЦАРИ И БОГИ»
02:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
02:15 Көркем – фильм «Өзгеру»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
07:45 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір»
08:10 «Жұлдыздар шеруі»
09:05 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:30 «ГУБКА БОБ КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»
09:55 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:20 «ЧЕЛОВЕК-ПАУК: ВОЗВРАЩЕНИЕ ДОМОЙ»
13:00 «ДОМ»
14:50 «PRO - КИНО»
15:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
15:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
15:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
16:20 Телехикая «Шыда, жүрек»
18:20 Телехикая «Бюро»
20:00 Международный музыкальный фестиваль «Star of Asia 2019»
00:00 «НОЧЬ СТРАХА»
01:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
02:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
02:10 Көркем – фильм «Болжал»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
07:45 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір»
08:10 «Жұлдыздар шеруі»
09:05 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:30 «ГУБКА БОБ КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»
09:55 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:10 «ДОМ»
12:00 «СТАРТРЕК: ВОЗМЕЗДИЕ»
14:50 «PRO - КИНО»
15:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
15:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
15:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
16:00 Телехикая «Шыда, жүрек»
18:00 Телехикая «Бюро»
19:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
20:00 Международный музыкальный фестиваль «Star of Asia 2019»
23:00 «ПЕРВОБЫТНОЕ ЗЛО»
01:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
02:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
02:15 Көркем – фильм «Аппалуза»