ТВ Бағдарлама

10.05
11.05
12.05
13.05
14.05
15.05
16.05
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
07:35 «РЕВЮ»
08:00 «Күлкі базар»
08:30 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
09:45 «ШРЕК НАВСЕГДА»
11:20 «ТРАНСФОРМЕРЫ: ПОСЛЕДНИЙ РЫЦАРЬ»
14:30 «БІР БОЛАЙЫҚ»
18:30 Телехикая «Ауылдастар»
19:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
20:00 «21 МОСТ»
22:00 «ЖАЖДА СМЕРТИ»
00:00 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
01:00 «БІР БОЛАЙЫҚ»
03:10 - 05.00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
08:00 «Күлкі базар»
08:30 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
09:50 «МОЙ ШУМНЫЙ ДОМ »
10:15 «ПРИКЛЮЧЕНИЯ ТОМА И ДЖЕРРИ»
10:35 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:50 Трэвел-шоу «ОРЁЛ И РЕШКА. СЕМЬЯ»
12:00 Сериал «ФИТНЕС»
12:30 «21 МОСТ»
14:30 «БІР БОЛАЙЫҚ»
18:30 «РЕВЮ»
19:00 Телехикая «Ауылдастар»
19:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
20:00 «ОСТРОВ»
22:40 «АНГЕЛ МОЙ»
00:40 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
01:40 «БІР БОЛАЙЫҚ»
04:50 - 05.00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
07:35 «РЕВЮ»
08:00 «Күлкі базар»
08:30 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
09:50 «МОЙ ШУМНЫЙ ДОМ»
10:10 Трэвел-шоу «ОРЁЛ И РЕШКА. СЕМЬЯ»
11:10 Сериал «ФИТНЕС»
11:40 «ОСТРОВ»
14:30 «БІР БОЛАЙЫҚ»
18:30 «РЕВЮ»
19:00 Телехикая «Ауылдастар»
19:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
20:00 «МАСТЕР ТАЙ- ЦЗИ»
22:00 «ЛОГОВО МОНСТРА»
00:00 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
01:00 «БІР БОЛАЙЫҚ»
04:10 - 05.00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
07:35 «РЕВЮ»
08:00 «Күлкі базар»
08:30 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
09:50 «МОЙ ШУМНЫЙ ДОM»
10:15 «ПРИКЛЮЧЕНИЯ ТОМА И ДЖЕРРИ»
10:35 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:50 Трэвел-шоу «ОРЁЛ И РЕШКА. СЕМЬЯ»
12:00 Сериал «ФИТНЕС»
12:30 «МАСТЕР ТАЙ- ЦЗИ»
14:30 «БІР БОЛАЙЫҚ»
18:30 «РЕВЮ»
19:00 Телехикая «Ауылдастар»
19:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
20:00 «ПРЕСТИЖ»
22:30 «ИГРА НА ВЫЖИВАНИЕ»
00:30 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
01:30 «БІР БОЛАЙЫҚ»
04:40 - 05.00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
07:35 «РЕВЮ»
08:00 «Күлкі базар»
08:30 Телехикая «Бақытсыздар бағы»
09:50 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:10 Трэвел-шоу «ОРЁЛ И РЕШКА. СЕМЬЯ»
11:10 Сериал «ФИТНЕС»
11:40 «ПРЕСТИЖ»
14:30 «БІР БОЛАЙЫҚ»
18:30 «САН САУАЛ»
19:30 «ЧАРЛИ И ШОКОЛАДНАЯ ФАБРИКА»
21:40 «МИСС КОНГЕНИАЛЬНОСТЬ»
23:50 «ПРОКЛЯТИЕ АННАБЕЛЬ: ЗАРОЖДЕНИЕ ЗЛА»
01:50 – 05.00 «БІР БОЛАЙЫҚ»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Бүлдір-күлдір»
07:45 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
08:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
08:50 Мультхикая «Үлы Өрмекші адам»
09:30 «МОЙ ШУМНЫЙ ДОМ»
10:15 «ПРИКЛЮЧЕНИЯ ТОМА И ДЖЕРРИ»
10:35 «МАША И МЕДВДЬ»
10:45 «ЧАРЛИ И ШОКОЛАДНАЯ ФАБРИКА»
13:00 «КОТ В САПОГАХ»
14:45 «PRO - КИНО»
15:00 «БІР БОЛАЙЫҚ ҚЫЗЫҚТАРЫ»
15:30 «БІР БОЛАЙЫҚ»
18:30 «МИСС КОНГЕНИАЛЬНОСТЬ»
20:40 «КОНГ: ОСТРОВ ЧЕРЕПА»
22:50 «РЭМБО: ПОСЛЕДНЯЯ КРОВЬ»
00:50 «БІР БОЛАЙЫҚ»
04:00 - 05.00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Бүлдір-күлдір»
07:45 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
08:20 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
08:40 Мультхикая «Ұлы Өрмекші адам»
09:30 «МОЙ ШУМНЫЙ ДОМ»
10:15 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:30 «МЕДВЕДЬ ЙОГИ»
11:55 «КОТ В САПОГАХ»
13:30 «КОНГ: ОСТРОВ ЧЕРЕПА»
15:50 «PRO - КИНО»
16:00 «САН САУАЛ»
17:00 «Жұлдызды Weekend»
17:55 Телехикая «Қағаз кеме»
19:50 «TIK TOQ»
20:10 «ОПМАЙ,ОПМАЙ»
21:00 «ГЛАДИАТОР»
00:00 «АФЕРА ПО-АНГЛИЙСКИ»
01:30 «Талантым тағдырым»
02:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
03:30 – 05.00 «Бүлдір-күлдір»