ТВ Бағдарлама

15.07
16.07
17.07
18.07
19.07
20.07
21.07
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
07:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір»
07:50 «Жұлдыздар шеруі»
08:35 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
09:30 «СОЮЗМУЛЬТФИЛЬМ»
10:00 «ПРИНЦЕССА ЛЕБЕДЬ»
11:40 «ДРАКОНИЙ ЖЕМЧУГ: ЭВОЛЮЦИЯ»
13:40 Телешоу «НА НОЖАХ»
15:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
15:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
16:20 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
16:40 «ҚЫЗЫҚ TIMES»
18:05 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
18:40 Жұлдыздар шеруі бағдарламасы "Жұлдызды Weekend"
19:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
20:00 «ШОПО-КОП»
21:50 «COMEDY WOMAN»
22:20 Телехикая «Зәуре»
23:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
23:30 «Тек күлкі үшін»
00:00 «ПОРАЖЕННЫЙ»
01:35 Сериал «СашаТаня»
02:05 Телехикая «Зәуре»
02:45 «Тематик-шоу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
07:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір»
07:45 «Жұлдыздар шеруі»
08:35 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
09:30 «СОЮЗМУЛЬТФИЛЬМ»
09:40 «ПРИНЦЕССА ЛЕБЕДЬ: ТАЙНА ЗАМКА»
11:30 «ШОПО-КОП»
13:40 Телешоу «НА НОЖАХ»
15:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
15:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
16:20 "Talqylaiyq"
16:45 «Тек күлкі үшін»
17:20 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
18:05 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
18:40 Жұлдыздар шеруі бағдарламасы "Жұлдызды Weekend"
19:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
20:00 «АВТОБАН»
21:50 «COMEDY WOMAN»
22:20 Телехикая «Зәуре»
23:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
23:30 «Тек күлкі үшін»
00:00 «КАК ПОЙМАТЬ МОНСТРА»
01:40 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
02:05 Телехикая «Зәуре»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
07:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір»
07:45 «Жұлдыздар шеруі»
08:40 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
09:30 «СОЮЗМУЛЬТФИЛЬМ»
10:00 «ЛУННЫЙ ФЛАГ»
11:25 «ГУБКА БОБ В 3 Д»
12:45 «АВТОБАН»
14:15 «COMEDY WOMAN»
15:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
15:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
16:15 "Talqylaiyq"
16:35 «Тек күлкі үшін»
17:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
17:20 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
18:05 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
18:40 Жұлдыздар шеруі бағдарламасы "Жұлдызды Weekend"
19:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
20:00 «ДЕВУШКА МОИХ КОШМАРОВ»
22:20 «АСТРАЛ: ГЛАВА2»
23:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
00:35 Зауре
01:17 «Тек күлкі үшін»
01:42 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
02:00 Телехикая «Зәуре»
02:45 «Тек күлкі үшін»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
07:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір»
07:45 «Жұлдыздар шеруі»
08:35 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
09:30 «СОЮЗМУЛЬТФИЛЬМ»
10:00 «ПРИНЦЕССА ЛЕБЕДЬ 3: ТАЙНА ЗАКОЛДОВАННОГО КОРОЛЕВСТВА»
11:30 «ДЕВУШКА МОИХ КОШМАРОВ»
14:20 «БЕН 10»
15:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
15:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
16:20 "Talqylaiyq"
16:45 «Тек күлкі үшін»
17:20 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
18:05 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
18:40 Жұлдыздар шеруі бағдарламасы "Жұлдызды Weekend"
19:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
20:00 «ОВЕРДРАЙВ»
21:50 «COMEDY WOMAN»
22:20 «ДЕМОН ВНУТРИ»
00:15 Телехикая «Іңкәр жүрек»
01:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу
01:15 «Тематик-шоу»
03:10 «Жұлдыздар шеруі»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
07:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір»
07:45 «Жұлдыздар шеруі»
08:35 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
09:30 «ПРИКЛЮЧЕНИЯ ФЛИКА»
11:10 «БЕН 10»
11:30 «ОВЕРДРАЙВ»
13:40 Телешоу «НА НОЖАХ»
15:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
15:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
16:20 "ЕҢ КҮЛКІЛІ ӘРТІСТЕР"
17:40 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
18:20 Жұлдыздар шеруі бағдарламасы "Жұлдызды Weekend"
19:10 Жұлдызды жаңалықтар бағдарламасы "Опмай-Опмай"
20:00 «ЧЕЛОВЕК-ПАУК 3»
23:30 «ДРУГОЙ МИР: ВОССТАНИЕ ЛИКАНОВ»
00:00 «Тематик-шоу»
01:30 «Тек күлкі үшін»
01:50 Көркем – фильм «Жансыздар көпірі»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
07:45 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір»
08:10 «Жұлдыздар шеруі»
09:05 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:30 «БЕН 10»
10:00 «ЧЕЛОВЕК-ПАУК 3»
12:50 «МОНСТРЫ НА КАНИКУЛАХ 3: МОРЕ ЗОВЕТ»
14:50 «PRO - КИНО»
15:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
15:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
16:20 «ЕҢ КҮЛКІЛІ ӘРТІСТЕР»
17:20 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
17:40 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
18:00 Телехикая Сериал «Метод «ОРЫSTAR»
19:00 «ПЕРЕВОЗЧИК»
21:00 «ТЕРМИНАТОР: ДА ПРИДЕТ СПАСИТЕЛЬ»
23:30 «Тематик-шоу»
01:30 «Тек күлкі үшін»
01:55 Көркем – фильм «Ұзақ жол»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
07:45 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Бүлдір-күлдір»
08:10 «Жұлдыздар шеруі»
09:05 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
09:30 «БЕН 10»
10:00 «МАША И МЕДВЕДЬ»
10:20 «МОНСТРЫ НА КАНИКУЛАХ 3: МОРЕ ЗОВЕТ»
12:20 «ТЕРМИНАТОР: ДА ПРИДЕТ СПАСИТЕЛЬ»
14:50 «PRO - КИНО»
15:00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы»
15:25 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Байқа, балақай!»
16:20 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
16:50 Телехикая «Метод «ОРЫSTAR»
17:20 «ҚЫЗЫҚ TIMES»
18:20 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
19:00 «УЧЕНИК ЧАРОДЕЯ»
22:10 «ИЗБАВИ НАС ОТ ЛУКАВОГО»
00:20 «Тематик-шоу»
01:30 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
02:20 Көркем – фильм «Неге ол?»