ТВ Бағдарлама

18.01
19.01
20.01
21.01
22.01
23.01
24.01
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
08:00 Телехикая «Қыз қиялы»
09:00 «Жұлдызды Weekend»
09:45 Мультхикая «Том мен Джерри»
10:30 «ВРЕМЯ ПРИКЛЮЧЕНИЙ»
11:15 «УДИВИТЕЛЬНЫЙ МИР ГАМБОЛА»
11:40 «ПРИКЛЮЧЕНИЯ ФЛИКА»
13:05 «ДЖЕК РИЧЕР»
15:30 «БІР БОЛАЙЫҚ»
18:30 «РЕВЮ»
19:00 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
20:00 «ОГРАБЛЕНИЕ НА БЕЙКЕР-СТРИТ»
21:50 «ДЕЛО № 39»
23:50 «РЕВЮ»
00:20 «БІР БОЛАЙЫҚ»
03:00 Телехикая «Қыз қиялы»
04:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
08:00 Телехикая «Қыз қиялы»
09:00 «Жұлдызды Weekend»
09:45 Мультхикая «Том мен Джерри»
10:30 «ВРЕМЯ ПРИКЛЮЧЕНИЙ»
11:15 «УДИВИТЕЛЬНЫЙ МИР ГАМБОЛА»
11:40 «МАША И МЕДВЕДЬ»
12:00 «COMEDY WOMAN»
12:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
13:30 «ОГРАБЛЕНИЕ НА БЕЙКЕР-СТРИТ»
15:30 «БІР БОЛАЙЫҚ»
18:30 «РЕВЮ»
19:00 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
20:00 «ЮНАЙТЕД»
21:50 «НЕРВ»
23:40 «РЕВЮ»
00:10 «БІР БОЛАЙЫҚ»
02:50 Телехикая «Қыз қиялы»
04:00 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
08:00 Телехикая «Қыз қиялы»
09:00 «Жұлдызды Weekend»
09:45 Мультхикая «Том мен Джерри»
10:30 «ВРЕМЯ ПРИКЛЮЧЕНИЙ»
11:15 «УДИВИТЕЛЬНЫЙ МИР ГАМБОЛА»
11:40 «МАША И МЕДВЕДЬ»
12:00 «COMEDY WOMAN»
12:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
13:30 «ЮНАЙТЕД»
15:30 «БІР БОЛАЙЫҚ»
18:30 «РЕВЮ»
19:00 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
20:00 «БЮРО ЧЕЛОВЕЧЕСТВА»
21:50 «ШКАТУЛКА ПРОКЛЯТИЯ»
23:30 «РЕВЮ»
00:00 «БІР БОЛАЙЫҚ»
02:40 Телехикая «Қыз қиялы»
03:40 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
08:00 Телехикая «Қыз қиялы»
09:00 «Жұлдызды Weekend»
09:45 Мультхикая «Том мен Джерри»
10:30 «ВРЕМЯ ПРИКЛЮЧЕНИЙ»
11:15 «УДИВИТЕЛЬНЫЙ МИР ГАМБОЛА»
11:40 «МАША И МЕДВЕДЬ»
12:00 «COMEDY WOMAN»
12:40 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
13:40 «БЮРО ЧЕЛОВЕЧЕСТВА»
15:30 «БІР БОЛАЙЫҚ»
18:30 «РЕВЮ»
19:00 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
20:00 «МИССИЯ «СЕРЕНИТИ»
22:10 «РЕАЛЬНЫЙ РОККИ»
00:00 «РЕВЮ»
00:30 «БІР БОЛАЙЫҚ»
03:10 Телехикая «Қыз қиялы»
04:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Разминка»
07:15 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
08:00 Телехикая «Қыз қиялы»
09:00 «Жұлдызды Weekend»
09:45 Мультхикая «Том мен Джерри»
10:30 «ВРЕМЯ ПРИКЛЮЧЕНИЙ»
11:15 «УДИВИТЕЛЬНЫЙ МИР ГАМБОЛА»
11:40 «МАША И МЕДВЕДЬ»
12:00 «COMEDY WOMAN»
12:30 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»
13:10 «МИССИЯ «СЕРЕНИТИ»
15:30 «БІР БОЛАЙЫҚ»
18:30 «ЗАТЕРЯННЫЙ МИР»
20:20 «КАК УКРАСТЬ НЕБОСКРЁБ»
22:20 «ДУМ»
00:10 «БІР БОЛАЙЫҚ»
02:50 Телехикая «Қыз қиялы»
03:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Бүлдір-күлдір»
08:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
08:30 «Жұлдызды Weekend»
09:15 Мультхикая «Үлы Өрмекші адам»
10:00 «ЗАТЕРЯННЫЙ МИР»
12:00 «СТЮАРТ ЛИТТЛ»
13:20 «ЛОРАКС»
14:45 «PRO - КИНО»
15:00 Мультхикая «Том мен Джерри»
15:30 «Талантым тағдырым»
16:50 Әзіл - күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ»
17:10 «Опмай-Опмай»
18:00 «КАК УКРАСТЬ НЕБОСКРЁБ»
20:00 «НОВЫЙ ЧЕЛОВЕК-ПАУК»
22:30 «КОД ДОСТУПА «КЕЙПТАУН»
00:30 «Талантым тағдырым»
01:30 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
02:30 «Жұлдызды Weekend»
03:10 «Бүлдір-күлдір»
06:55 ҚР ӘНҰРАНЫ
07:00 «Бүлдір-күлдір»
08:10 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
08:30 «Жұлдызды Weekend»
09:15 Мультхикая «Үлы Өрмекші адам»
10:00 «ВРЕМЯ ПРИКЛЮЧЕНИЙ»
10:20 «УДИВИТЕЛЬНЫЙ МИР ГАМБОЛА»
10:40 «СТЮАРТ ЛИТТЛ»
12:00 «ЛОРАКС»
13:20 «НОВЫЙ ЧЕЛОВЕК-ПАУК»
15:40 «ЛЕГЕНДЫ НОЧНЫХ СТРАЖЕЙ»
17:15 «PRO - КИНО»
17:30 «КОД ДОСТУПА «КЕЙПТАУН»
19:30 «ДЖЕК РИЧЕР 2:НИКОГДА НЕ ВОЗВРАЩАЙСЯ»
21:40 «ПЯТАЯ ВЛАСТЬ»
00:00 «Талантым тағдырым»
01:30 Әзіл - күлкі бағдарламасы «Екі езу»
02:20 «Жұлдызды Weekend»
03:00 «Бүлдір-күлдір»